Když Padá Sníh

24. ledna 2011 v 17:48 |  Povídky
Jednorázová povídka tří dívek a tří reakcí a následných názorů na zimu.


Ann ve spěchu vyšla z domu.
Kruci mám jen pět minut, ale když si pořádně pospíším tak to mohu ještě stihnout. Doufám, že ta tramvaj zase nepřijede brzo! Co si ti řidiči myslí, že všichni chdodí včas? Ne oni chodí moc brzo jen já jdu přeně v tolik kolik má odjíždět a nestihám to. Uff jetšě je na zastávce spousta lidí dnes mám štěstí.
 Určitě to bude kvůli tomu sněhu. Ať už je ta zima za námi, prosím! Doufám, že to brzo přijede stát tu a mrznout na sněhu no to je vážně něco po čem netoužím. Ježiši, tam je Kate chodí do b, upřímě si myslím, že mít na střední škole tři třídy jednoho roku (1a,1b,1c) je trochu moc. Dvě by bohatě stačily, škole to ubírá na prestižnosti když se tam mohou dostat i takoví jako... Kate.
 Obrátila jsem opět pozornost k menší černovlasé dívce, která jen stála se zavřenýma očima a hlavou zdviženou k nebi. Ona se usmívala! Propána jak se někdo může v tomhle mrazu usmívat? Určitě je navlečená má... Vždyť ona nemá ani čepici, tu já nosím už od půlky října! Brr je mi zima za ní. Díky tramvaj , rychle nastoupím mezi prvními a zaberu si místo u "Nepokládejte nohy" ano topení je přesně to co potřebuju.
  Venku je ještě spousta lidí jsem ráda, že jsem si sedla, hele Kate stojí úplně na konci řady, nevypadá šťastně že se musí rozloučit se sněhem.Vyjíždíme, cesta do školy netrvá moc dlouho za šest zastávek vystoupím, mezitím si budu opakovat látku.

------------------------------------------------------------------------------
Co budu dělat mám ještě deset minut čas. Vytáhnu si muslli a nasnídám se, ano to je dobrý nápad. Hele, venku sněží, úsměv se mi s tímto uvědoměním okamžitě vykouzlí na rtech. Konečně, žádné břečky a všude kolem je bílo. Nádhera, mám si brát čepici, ne nevezmu si ji. Na zastávku jsem došla dobrých deset minut před stanoveným příjezdem tramvaje. Vytáhnu si sluchátka a budu poslouchat. Čas tak krásně ubíhá, jen zavřít oči a nechat sníh ať se rozpouští na teplém obličeji. Je to nádhera. Zima je nejůžasnější období ze všech, ne že bych neměla ráda léto to ne, ale zima je prostě v němčem úplně jiná. Je tak chladná, zákeřná a zajímavá, dokáže vás do sebe vtáhnout a jentak vás nepustí. Musí te ji porozumět, ale pro někoho jako jsem já to není moc složité.
  Ann ano pro tu to složité je opět přišla pozdě. Nechápu proč se maluje když se jí to stejně rozteče. Vypadá nervózně a udýchaně, nejspíše celou cestu běžela. To se jí vůbec nepodobá, ona a běhat, pro ubohou tramvaj. A už je tady, chci si ještě užít tu pohodu, už vážně budu muset nastoupit. No nic snad škola skončí brzo abych se pak mohla potulavat po venku.

--------------------------------------------------------------------------------------
Dneska to bylo velmi příjemné vstát o hodinu později. Odpada nám špánina.Venku je úžasně, konečně žádné mezi počasí.Nemám je ráda, není ani teplo ani zima. Podle mě je nejlepší jaro, ještě je sníh občas zaprší a ke konci je i teplo. Taková smíchanina. Ale proti zimě nic nemám, nechápu jak jí nemůže mít někdo rád. V myšlenkách se mi vybavila Ann z c je to divný tvor něco říká a něco jiného si myslí, přetvářka.Ale takovéhle lidi raši neřešit, proč si kazit náladu. Půjdu už ven kde pro mně zachvíli přijede otec. Je od něj moc milé že ji vezme do školy když mi na devět autobus nejede. Jetě chvíli jsem stála před domem a čekala na taťku. Má pět minut zpoždění.A už tady je. Sednu si vedle něho pustím rádio. O Ladovská zima, tuhle písničku opravdu zbožňuju:) Příjemně naladěný den.


Nic moc, ale chtěla jsem jenom popsat jak se komu může jevit zima a myslým že to není zas tak hrozné. Hlavní záměr je dodržen. To bylo to hlavní, teď už jenom přeji příjemné počtení
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Traktůůrek Traktůůrek | Web | 24. ledna 2011 v 18:18 | Reagovat

:D

2 loko loko | 25. ledna 2011 v 16:26 | Reagovat

co máš proti c (třída).to jen proto že ta holka (anna)mi připada jako barbína a já se tě ptám proč?

3 Šnečkovská Šnečkovská | Web | 25. ledna 2011 v 17:34 | Reagovat

[2]:Proti c opravdu nic nemám, je to čistě z efektu ( tři holky, tři třídy)

4 sníh sníh | 25. ledna 2011 v 17:40 | Reagovat

pěkné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama