Cukr

25. února 2011 v 20:56 |  Informace o nich
Už jen při naznbačení tohoto slova se všichni šneci zabydlují do svých nedobytných ulit, cukr pŕo ně znamená něco jako pro nás kyanid, nebo pro slimáky sůl.

Pokud posypete slizkého hnusného slimáka solí, zbavíte se tím odporného škůdce, ale co chudáci šneci? Ano sůl jim nevadí, ale nemůžou vystát vše sladké ( Teda kromě koblikáče, který si vybudoval ochranný mechanismus a zničit ho může jen přímé posypání.)
Je hrozné jak mohou dobré věci škodit ještě lepším, představte si žé šneci nikdy neochutnají výbornou kofilu, nebo tatianu. Samozřejmě všichni ví, že šnečkům cukr vadí tak ho logicky nebudou umistovat do míst kde se šneci vyskytují. Jenže je tu zádrhel, hlemýžď. Ano opět zkřížil cestu šnečkům, jediné coho může zničit je cukr. Proč by se lidé měli zbavovat hlemýžďů? Protože škodí! (A/N na lehkou otázku lehká odpověď) Možná nejsou tak velcí škůdci jako slimáci, ale i tak to jsou škůdci. Chceme se jich zbavit a nejen pro to že sesměšňují populaci šneků. Ovšem někteří lidé nepoznají rozdíl mezi šnekem a hlemýžděm, s prominutím opravdu imbecilní lidé. A tito lidé někdy neopatřením posypou solí šneka, a ten umře :(.
Chudáci šneci, cukr jim nesvědčí a lidé je jím sypou protože cukr je proti hlemýžďům. Nedává vám to smysl? Mně také ne, šneci by měli´být uctívání a neměli by se za žádnou cenu půlést s hlemýžděma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 26. února 2011 v 8:37 | Reagovat

Jo. to je jako šlapat na žáby.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama