Sledování

12. února 2011 v 9:47 |  Vyvolený
Pokračování povídky, přeji příjemné počtení.


Přemístí se až za vesnicí, tady by to mohl někdo slyšet. Cestou může přemýšlet o všem, může mu říct, že mají holku. Třeba by pak sledoval jenom Longbottomovy. Ne, na to by neskočil.Bude mu muset říct pravdu. Ale co když po nich půjde po jeho Lily? Musí je zachránit, neví jak to udělá ale musí. Hlavou se mu honily nejrůznější myšlenky. Kdyby ji tenkrát neřekl, že je mudlovská šmejdka mohlo to být všechno jiné, hezčí. Mohli být spolu. Nehrozilo by že je Pán Zla zabije kvůli jejich dítěti, vždyť Snape byl jeho nejoddanější služebník.

Už došel na konec vesnice. Odsud se bude moci přemístit. Netrvalo ani minutu a Snape před chvílí stojící v zalehlé vesničce se objevil před svým pánem.
" Můj pane nesu zprávy"
" Jistě, pověz co jsi zjistil?"
" Oba mají chlapce"
 " To jsem předpokládal, nicméně je to cenná informace."
Voldemort se snažil přijít na to jak by mohl zabránit hrozbě, v podobě jednoho z chlapců. Pak se najednou zeptal na opravdu nečekanou otázku:
" Co si myslíš Snape, který z nich to bude?"
" Pane?.. "
odmlčel se ale když spatřil jeho pohled věděl, že musí pokračovat.
" Nevím, ale něco mě znepokojuje. Longbottomovi včera údajně zabili dva naše smrtijedy, nikdo neví kde nechali syna.Předpokládal jsem, že budou spolu že je bude řád ochraňovat.Podle mého názoru se Potterovi budou stěhovat asi co měsíc. Řekl bych tak co měsíc, možná i častěji"
" Jistě, zjistil jsi přes koho se k nim můžeme dostat?"
"Peter Petigrew, je velmi plachý. Bude to nejsnadnější."
Řekl Snape jistě, který moc dobře znal povahu ono muže již ze školních let. Vždycky chodil za "slavnou trojkou" jako ocásek nikdy se jím nezabývali. Zanedlouho jeho pán promluvil.
"Zavolej mi Luciuse a Bellu"
    Zachvíli se ozvaly dvě rány,to se ke svému pánu přemístil Lucius Malfoy a Belatrix Lastrengová.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Traktůůrek Traktůůrek | Web | 12. února 2011 v 19:43 | Reagovat

ÁÁÁÁÁ. *Vyletěla vzteky z kůže.* ... *Pomalu se snaží vychladnout.* ... :D... Nemluvím-li o časté absenci teček a velkých písmen, málem jsem spadla ze židle, když jsem to viděla. Prosím tě. Přepiš to na Peter Petigrew a Lucius Malfoy, nebo tě v pondělí osobně zaškrtím. :D

2 Šnečkovská Šnečkovská | 13. února 2011 v 10:56 | Reagovat

[1]: Omlouvám se :( Já to tam měla, ale word to asi zkonmil :( To musím nastavit ani jsem si toho nevšimla :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama