Kapitola 2

18. března 2011 v 18:58 |  Vyber si mě
Přináším vám další kapitolu, přeji hezké počtení.

Hermiona
Hermiona seděla ve své ložnici, chtěla se jít umýt, ale teď tam byla Cho, nikdy nechápala, co na ni mohl Harry vidět, vždyť ona byla o hodně hezčí než ona, byla chytřejší. To ona, Hermiona mu pomáhala najít viteály, a zničit Voldemorta, to ona za ním stála a proč? V pátém ročníku stejně začal chodil s Cho, naštěstí jim to moc dlouho nevydrželo. A pak v šestém ročníku tu byla Ginny, myslela si, že se k ní vrátí, ale nevrátil. Proč? Třeba chtěl pauzu, možná si uvědomil, že má ve své kamarádce i něco víc než opisování úkolů a podporu, možná že si uvědomil, že by ji mohl milovat. Ona jeho milovala, nikdy nepřestala, ani tehdy když chodila s Ronem. Myslela si, že on dokáže spravit ránu po Harrym, ale nedokázal, první chvíle byly pěkné, ale pak se začali hádat a zjistili, že nemají nic společné. Cítila se hrozně, když vedle něho seděla ve společence, vždyť ona to hlavně ukončila, i když nezdálo se, že by mu to nějak vadilo. Krátce po příjezdu vyhledal společnost Levandule, ale naštěstí si ihned uvědomil, proč ji nechtěl. Teď z něho zůstával chlapec na volné noze. Kvůli ní, kvůli její posedlosti Harrym, musela zlomit srdce člověkovi, který ji miloval. Bylo jí ze sebe na nic, Cho pomyslela si, no konečně.

Cho
"Hermiono můžeš jít, moc se omlouvám, že jsem tam byla tak dlouho, ale to víš no, když má někdo takové vlasy jako já." Usmála se své skryté urážce Hermioniných nepoddajných vlasů. Samozřejmě že nic nepoznala. Nikdy nevěděla, proč se s ní Harry zahazuje, vždyť měl navíc, jednu dobu to víc měl, měl ji a pak to prostě skončilo. Možná že ho až moc chtěla, možná si neuvědomoval jaké má štěstí, že má ji. Byla by pro něho úžasná, ne jako tahle mudlovská šmejdka, ne neměla nic proti šmejdům, ale byla to nenávist vůči Hermioně, která ji nutila jí takhle stále říkat. Nesmí se prohrabovat minulostí, musí řešit přítomnost, má možnost získat Harryho zpátky, Merline díky se nevrátil k té Weaslyové. Ginny měla vždycky ráda, teda měla ji ráda do šestého ročníku, než začala chodit s Harrym. Cho byla lepší než ty dvě, byla ohodně hezčí to věděla, vždyť proto ji chtěl Harry jako první, nejspíš chtěl vyzkoušet své možnosti a pak se k ní vrátit, ano tento ročník se dají spolu dohromady, určitě.
Vešla do společenské místnosti, seděl tam Harry s Ronem a smáli se. Ron seděl natočený ke koupelnám, a když ji uviděl, odkašlal si a omluvil se Harrymu. Nikdy ji nemusel, to Cho věděla, a nepotřebovala to měnit, měla jiné zájmy.
"Můžu si přisednout?"
"Jasně, sedni si Cho."
Harry byl z jejího chování udivený, nechápal co sleduje. Ano občas si povídali, ale co se pamatoval Cho se vždycky vyhýbala kontaktu s ním, alespoň po rozchodu. Nejspíš už uznala, že to tak mělo být, pomyslel si a usmál se na ni.
Ten úsměv pro ni byl dávkou elektrického napětí, kapkou vody, která dopadla na dno vyschlého jezera a celé ho naplnila, přivalila se k ní vlna štěstí.
" Tak máme za sebou první týden, bude to fuška, co myslíš?"
" Jo asi jo."
" Co je Harry? Něco tě trápí? Víš že se mi můžeš svěřit, že ano?"
" To nic já jen přemýšlel, přemýšlel jsem."
Odmlčel se, ale Cho nic neříkala, usoudil, že odejít by bylo divné, bude jí to muset povědět. Stejně by to udělal, tak co.
" Víš McGonagalová mi nabídla, že bych mohl vést Brumbálovu armádu, legálně. Byl by to něco jako kroužek, kde bych učil studenty, kteří by o to měli zájem, používat obranná kouzla, patrony, prostě všechno co jsme dělali v Brumbálově armádě. "
" Harry to je přeci skvělé, ráda ti s tím pomohu, moc jsi mě toho naučil."
" Ano budu rád, Hermiona s Ginny mi taky nabídly pomoc. Nezlob se, ale jsem unavený, musím jít spát."
"Dobrou noc, Harry."
"Dobrou Cho."
To není možné, ona mu nabídne pomoc a on už ji má od Weaslyové a Grangerové! Cho zuřila, chtěla mu pomoct sama pomoct, vzpomínala na jejich společné události v komnatě nejvyšší potřeby. Jejich první polibek, druhý, večerní schůzky. Určitě se jí povede odtáhnout ho na chvíli pryč vnutit mu vzpomínku na ty události, vzpomene si, jak moc ji chtěl a uvědomí si, že ji může mít. Že tu vždy byla jen a jen pro něho. S úžasným plánem si šla lehnout, usnula jako dřevo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Traktůůrek Traktůůrek | Web | 18. března 2011 v 20:36 | Reagovat

Jůůů. Cho kuje pikle. :)

2 Avea Avea | Web | 19. března 2011 v 13:52 | Reagovat

Tak tohle se mi líbí. :D Je to super povídka.
Jsem zvědavá, kdy se do toho zaplete Ginny s tím, jak moc Harryho miluje. :D
Taky mě zajímá, co Cho vymyslela i když jí fandím asi nejmíň... :-)
Těším se na pokračování ;-)

3 lucrecia lucrecia | Web | 19. března 2011 v 16:46 | Reagovat

To se kují milostné pikle, ještě si holky vjedou do vlasu :D no ale hlavně at nevyhraje Cho protože tu jsem nikdy nijak zvlášt nemusela

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama