Návštěva u Potterových

5. března 2011 v 19:06 |  Vyvolený
Poslední kapitola mé první kapitolové povídky, tak na to mějte ohledy a nezavrhněte mě kvůli tomu.
Příjemné počtení

Návštěva u Potterových
Bylo už pozdě večer. V malém domě seděla šťastná rodina, dnes večer je nic nemohlo ohrozit, nikdo kromě nich a červíčka nevěděl, kde jsou. Hráli si se svým malým kloučkem.
"Harry nezlob maminku,"
obořil se na kloučka jeho otec, nemyslel to zle, přesto klouček přestal tahat maminku za vlasy a věnoval svou pozornost stavebnici.
Voldemort se přemístil do Godrickova dolu, za půl hodiny měla být půlnoc. Šel klidně neměl kam spěchat, teď už ne, Potterovi mu řeknou kde je ten spratek Neville a on ho zabije. Zabije jediného svého nepřítele a bude mít pokoj, bude moci dál rozšiřovat svoji krutovládu. Došel až k domku, jehož polohu mu prozradil Červíček. Chvíli se díval do okna, jsou tak naivní, pomyslel si. To si opravdu mysleli, že se předem mnou mohou skrývat? Přišel ke dveřím, otevřel.
" Lily, běž na horu s Harrym, zdržím ho"
Dveře se otevřely, záblesk zeleného světla, James se povalil mrtvý k zemi. Voldemort šel na horu, tam kde naposledy uviděl běžící ženu.
" Ne Harryho nech, nech ho prosím, ušetři ho."
"Nejsem tu kvůli němu, řekni mi kde je ten spratek od Longbottomových!"
"Já nevím, prosím nech ho!"
"Nechám vás žít oba, pokud mi řekneš kde je!"
"Já to nevím!"
" No, vaše škoda."
Zamířil hůlkou na chlapce,
" Avada"
Lily se ve spěchu postavila k zemi a vražedná kledba zasáhla ji. Vážně si myslela, že ho zachrání? Vážně si myslela, že mu nic neudělá? Chyba.
" Avada kedavra."
Zamířil na chlapce, zmocnil se ho pocit neschopnosti, rychle se přemístil. Umírá? Ne on přece nemohl umřít, měl viteály, co když nepomohly ani proti smrtící kletbě? Ale přece tu je, slabý, ale stále žije. Musí se dostat zpátky.
O šestnáct let později
"Avada kedavra!"
"Expeliarmus!"
Ten jehož jméno nesmíme vyslovit padl mrtev k zemi. Věštba se vyplnila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama