Jak to všechno dopadne ?

8. dubna 2011 v 22:29 |  Ostatní
Peklo, pro mnohé lidy znamená symbl něčeho zlého, trestu za něco co spáchali, za něco tak vážného, že budou trpět i po smrti.

Malým dětem se mnohdy říká pokud budeš zlobit půjdeš do pekla, ale půjde dítě i za obyčejné zlobení do pekla? A co člověk, který má na svědomí vraždu ? Ten tam půjde jistě a má se tam setkat s tím dítětem, které jenom zlobilo? Trochu přehnané ne? Uznávám, že jako postrašovadlo to může účinkovat, ale jen do určitého věku. Pak už děti prostě neuvěří na Mikuláše, anděly a čerty, kteří je mohou vzít na ono strašné místo, o kterém jim povídali jejich rodiče.
V mém oblíbeném filmu je peklo zobrazeno jako místo, kde žijí démoni, kteří trhají duše věřícím, kteří si vzali život. Celý film je o těchto démonech a o člověkovi, který se z pekla snaží vykoupit, protože se jako malý zabil. Ke konci je má oblíbená pasáž, ta kde je Lu, a je v bílém, no ďábel v bílém. O Constatinovi bych se vám tady mohla rozepsat ještě na mnohem více řádků, ale to téma nebylo, takže zpět k peklu.
Dobré peklo
Že neexistuje? Ale pro mě ano, pro naši Žabistickou víru ( ať si říká kdo chce co chce, je hrozně fajn ) je peklo po smrti odměnou. Co taky v nebi? Je tam zima, mraky a Žába, která nás kontroluje. V jedné části nebe jsou i ti, kteří si nezaslouží být ani v tom špatném pekle.
Zřejmě bych vám měla vysvětlit princip pekel, abyste lépe pochopili mé myšlenkové pochody.
Tedy v Žabismu se za odměnu (pokud jste celý život jakštakš hodní, šíříte Žabistickou víru, jste na ní hrdí a posloucháte metal ) jde do dobrého pekla, které už jsem vám popisovala v některých ze svých dřívějších článků, ale pochybuji, že se to někomu chce hledat.
Takže v dobrém pekle hraje metal v čele s Nightwish, je tam krásně, ani ne teplo, ani ne zima, občas tam i zaprší, ale to jenom na krásné pekelné zahradě. Můžete tam jíst i pít co chcete, nejoblibenější je samozřejmě Kofila a kafe. Všemu tomu veselí velí ďáběl, který je, jen tak mezi řečí, svobodný. Ano svobodný, krásný ďábel, prostě pohádka, že?
Do tohodle dobrého pekla jdou, jak už jsem napsala, ti dobří. No a ti ostatní se rozdělí na tři skupiny, první- ti co nebyli zlí, ale nevěřili v Žábu, o těch Žába rozhodne až na jednání, do té doby jsou ve špatném pekle, v oddělení Rozhodnutí. Další skupinou jsou špatní lidé, sem patří hlavně zloději a lidé kteří škodí lidstvu a nedodržují Žabí pravidla. Tyto lidi pošle Žába okamžitě do zlého pekla, kde musí poslouchta jak se radují lidé v dobrém pekle, věřte nebo ne, je to pro ně hrozný trest.
No a konečně třetí skupina, to jsou ti nejhorší lidé, vrahové, pedofilové a politici.( no dobře to poslední, i když v dnešní době, bych je mnohla zařadit do třetí skupiny, nebo přelom druhé třetí)Tito lidé páchali, jak proti Žabistické, tak proti božské zákony. Proto za trest musí poslouchat Evu a Vaška, nebo podobné dechovky. O kofilce, nebo citrónové zmrzlince se jim může jenom zdát, teda pokud usnou přez ten hluk z dobrého pekla. Mají to těžké, ale zaslouží si to.

No a kam půjdete vy? Já zvolím možnost ještě chvíli tu zůstat a rozšiřovat Žabistickou víru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adam Adam | E-mail | 9. dubna 2011 v 0:09 | Reagovat

Zdravím a informuji formou dokumentu o dalším problému lidstva: http://dokumentarni.tv/zivotni-prostredi/co-to-na-svet-sprejuji-what-in-the-world-are-they-spraying

2 prasenaporazce prasenaporazce | 9. dubna 2011 v 17:05 | Reagovat

[1]: Pro ty co něumějí číst nemám zájem o vaše reklamy !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama