Kapitola 6

19. dubna 2011 v 18:12 |  Vyber si mě
Další část příběhu, můžu vás potešit, konečně se tam začne něco dít, hlavně v dalších kapitolách.Takže do čtení a příští díl, příští úterý.Co to je pomyslela si Cho, když ji vzbudilo klepání na okno, byla to její sova, otevřelo okno a vzala si dopis.

Ahoj, jak všichni víte dnes je první oficiální hodiny Brumbálovy armády, která začíná ve dvě hodiny. Byl bych proto nesmírně rád, abyste přišli o hodinu dříve a pomohli mi stanovit dny a hodiny konání BA. O tom jak to bude probíhat mám už jakš takš představu, ale pokud máte nějaký nápad, napište mi ho.

Díky Harry.
Cho se zaradovala, konečně má možnost být s ním o samotě.
Honem našla pero a pergamen.
Milý Harry, mám nějaké nápady, které by se ti možná mohly zalíbit. Mohli bychom se sejít dřív, třeba ve čtvrt na jednu? Dej mi vědět,
Cho.
Otevřela oknu a pustila svou Hohu ven, neletěla dlouho, pouhou chviličku k jedné z velkých věží. Harry si od ní vzal dopis, tolik se mu stýskalo po jeho Hedvice, možná si pořídí novou, podobnou sovu. Otevřel dopis, odepsal Cho, samozřejmě kladně a vydal se do koupelny. Umyl se, učesal a rozhodl se jít na snídani do velké síně (víte, že mají vlastní stůl, že ano? Ne no tak teď už jo :D )
U stolu seděl pouze Draco, který měl ve zvyku vstávat brzo, a velmi ho podivilo, když uviděl přicházet Harryho ještě před polednem, pak si vzpomněl, že má dneska první schůzi té své slavné Brumbálovy obrany, nebo co to bylo. Vlastně to nebyl až tak hrozný nápad, vlastně by ho tam docela bavilo chodit, ale byl rád, že může alespoň dostudovat v Bradavicích. Nevěděl, co s ním bude, až skončí osmý ročník, Malfoy manor jim zabavili, otec je ve vězení, jeho matka odjela bydlet k příbuzným do města Portland v Americkém státě Oregon . Věděl, že někde mají malý dům s pěti pokoji, ano na poměry ve kterých byl zvyklý žít to byl opravdu malý dům, ale byl to dům. Ale vůbec o něm nevěděl, nevěděl kde je, ani kde jsou klíče, nebo něco podobného. Doufal, že mu někdo něco řekne, ale zatím nic, ani slůvko, ani písmeno, na dopisu, který by mu mohl kdokoli poslat.
Harry si přisedl.
" Dobré ráno,"
Pozdravil Draco.
" Díky tobě taky, no, i když dobré, dobré to by se zrovna říct nedalo, vůbec jsem nemohl spát, proto jsem tady tak brzo."
" Připadalo mi to divné, myslel jsem, že ty jsi ten typ, který si rád pospí. Taky jsem nemohl usnout."
Podotkl, dál už se nebavili Draco odešel a podotkl, že se potkají zítra ve tři hodiny před komnatou nejvyšší potřeby.
Harry také dojedl a odešel, před velkou síní ho ještě zastavila Ginny, která šla na snídani.
" Ahoj Harry, díky za dopis, určitě přijdu. "
Než se Harry vzpamatoval, aby jí odpověděl, byla pryč, vykuleně se koukal směrem, kam odešla, nemůže se tam teď vrátit, a stejně co by jí řekl? Vždyť si s ní už neměl co říct, jejich vztah skončil, z jisté části mu to bylo líto, byla to škoda to ano, ale Ginny je hrozně majetnická, vždyť měla připomínky i kvůli Hermioně. Sám sebe se už několikrát plat jestli v přátelství s Hermionou není něco víc, nikdy nic neobjevil, a za to byl neskonale šťastný,
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucrecia lucrecia | Web | 19. dubna 2011 v 21:43 | Reagovat

Ja jsem už na to přišla, Harry je na kluky a jeho volba bude Draco.

2 StřeLenka StřeLenka | Web | 26. dubna 2011 v 17:33 | Reagovat

[1]: :DDD

Hele autorko,odpověz mi laskavě...jaktože tam nemáš Lenku StřeLenku Láskorádovou... !!! ? :D

3 Šnečkovská Šnečkovská | Web | 26. dubna 2011 v 21:07 | Reagovat

[2]: Abych řekla pravdu vůbec nevím jak ji tam zapojit, ale ve čtvrté kapitole je o ní zmínka, sice malá, ale je ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama