One

19. května 2011 v 15:03 | Metallica |  Kappaleita
Máte pocit, že slyšíte vrtulníky a střílení? No já tenhle dojem mám pokaždé, hlavně z toho důvodu, že na začátku One to opravdu je.

Prvně se písnička představila roku 1988 na albu ...And Justice For All, které nyní, díky strejdy, který mi ho zapůjčil, leží na rádiu. Mimochodem One je v něm čtvrtá v pořadí, dalším albem, kde jsme si tuhle písničku mohli poslechnout bylo S&M z roku 1999, které bohužel nemám.
Tahle písnička je velmi dobrá na procvičení angličtiny, porotože se na začátku zpívá celkem rychle, ale já to zvládám, s textem.
Kterou část mám nejradši?Určitě konec, ve kterém se to pořádně rozjede. No ne tak doslova, vlastně tam je Darkness imprisoning me. All that I see, absolute horror. I cannot live.I cannot die.Trapped in myself. Body my holding cell což v překladu znamená Temnota mě vězní, všechno co vidím. Absolutní horor.Nemůžu žít.Nemůžu zemřít.Uvězněný sám v sobě.Tělo je mou celou.( text )
Upřímě? Nevím co o ní ještě napsat, mohla bych vám vykládat jak všemožně se cítím, jenže by to nebyla pravda. jediné co pocituji je ta úžasná možnost pustit si tu písničku na plné perdy, skákat řvát u toho a házet hlavou, prostě takový malý metalový maniak. SKákání bohužel omezuji, sice mě sousedé i tak nemají rádi, ale lustr bych jim na hlavu hodit nemusela.
Víte jediné co mě tak trochu zlobí je ta jejich dlouhá předehra, při které se nemůžu dočkat toho, až budou zpívat, ale to k tomu prostě patří a je to mu tak u více písniček.
No a víte co? Ne že? Dám vám tu video, přímo z koncertu, pěkně starého koncertu,posledně jste dostali oficiální video, takže nevíte jak koncert poslouhat co? Jednoduše, vysvětlím vám to jen v několika krocích:
1- pokuste se nesedět
2- pokuste se skákat
3- dejte si to co nejvíc nahlas
4- užij te si to.
Teď pro porovnání vám dám studiovou verzi u které si zpívám, ale potichu, ať mě nikdo neslyší.
Takže co říct na závěr? Pěkně si to poslouchejte a těšte se na další písničku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 19. května 2011 v 18:53 | Reagovat

Taky úžasná písnička :) Nejlepší je ten vrtulník jak letí z jednoho sluchátka do druhého :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama